two cars parked outside building

BB Week & Syysaikataulu 2024

Syysaikataulu 5.8.-29.11.2024

Baila Baila week 5.-9.8. ja kaikki tanssitunnit -50% kertamaksulla!

Baila Bailan syyskausi alkaa elokuun 5. päivä huikealla alennusviikolla “Baila Baila Week”, jolloin kaikki tanssitunnit ovat puoleen hintaan. Tervetuloa aloittamaan uusi tanssiharrastus ja löytämään suosikkituntisi syyskaudelle 2024!

Baila Baila tarjoaa viikkotunteja maanantaista perjantaihin. Lauantaisin Baila Baila järjestää erillisiä workshoppeja ja / tai tiiviskursseja. Valitse aikataulusta sopiva tanssitunti ja tule nauttimaan tanssin ilosta! Voit ostaa tanssikortin tai kertalipun ilmoittautumisen yhteydessä. Kaikki tanssitunnit ovat kaikille avoimia viikkotunteja, joille voi tulla silloin kuin sinulle parhaiten sopii (poislukien koreografiaryhmät, jotka ovat merkitty punaisella värillä). Paritunneille et tarvitse omaa tanssiparia. Pysyt ajantasalla näistä seuraamalla meitä Facebookissa ja Instagramissa @‌tanssikoulubailabaila.

Katso ilmoittautumisohjeet.

Katso Baila Bailan käytännön ohjeet ja periaatteet.

HUOM! Alla olevaa aikataulua ei päivitetä muutoksien tai sijaisuuksien kanssa. Katsothan kaikki päivitykset Bsport varausjärjestelmä-aikataulun kautta.

TUNTITASOT OVAT MERKITTY ERI VÄREILLÄ!

ALKEET
ALKEISJATKO
KESKITASO
EDISTYNEET
KOREOGRAFIA

TIISTAI

17.00 PARIBACHATA WINCENT

17.00 REGGAETON JOSE

17.00 SALSA LADIES STYLE WILANDA

17.00 SALSA YASSER

-

18.00 PARISALSA WILANDA & WINCENT

18.00 SALSA CON RUMBA JOSE

18.00 PARIBACHATA YASSER

-

19.00 PARISALSA WILANDA & WINCENT

19.00 AFROCUBANO JOSE

19.00 PARIBACHATA YASSER

-

20.00 PARISALSA STYLING YASSER

KESKIVIIKKO

17.00 SALSA SAN MIGUEL

17.00 PARISALSA CARLOS

17.00 PARISALSA YASSER

-

18.00 PARISALSA SAN MIGUEL

18.00 PARISALSA CARLOS

18.00 REGGAETON R&B YASSER

-

19.00 PARIBACHATA WANDA

19.00 PARISALSA CARLOS

19.00 PARIKIZOMBA YASSER

-

20.00 RUEDA CARLOS

TORSTAI

17.00 PARISALSA ADUNAIS

17.00 SALSA LADIES STYLE KRISTA

17.00 REGGAETON MAILEVIS

-

18.00 SALSA ADUNAIS

18.00 PARIBACHATA WANDA

18.00 BODY MOVEMENT MAILEVIS

18.00 PARISALSA SAN MIGUEL

-

19.00 PARISALSA ADUNAIS

19.00 PARIKIZOMBA SVEN

19.00 SENSUALITY MAILEVIS

19.00 PARIBACHATA SAN MIGUEL

-

20.00 PARIKIZOMBA SVEN

20.00 HEELS MAILEVIS

PERJANTAI

17.00 SEXY REGGAETON MAILEVIS

17.00 PARISALSA CARLOS

-

18.00 SALSA LADIES STYLE MAILEVIS

18.00 PARISALSA STYLING CARLOS

HUOM! Baila Baila pidättää oikeudet muutoksiin.

MAANANTAI

17.00 BOOMBATA YASSER

17.00 REGGAETON MAILEVIS

17.00 PARISALSA CARLOS

17.00 PARISALSA SAN MIGUEL

-

18.00 REGGAETON YASSER

18.00 SALSA CUBANA MAILEVIS

18.00 PARISALSA CARLOS

18.00 PARIBACHATA SAN MIGUEL

-

19.00 PARISALSA YASSER

19.00 SALSA LADIES STYLE MAILEVIS

19.00 RUEDA CARLOS

-

20.00 PARIKIZOMBA KOREO YASSER

20.00 SEXY REGGAETON KOREO MAILEVIS