two cars parked outside building

Kesäkuun Aikataulu 2024

Kesäkuun aikataulu 3.6.-28.6.24 (ei tunteja juhannuksena 21.6)

Baila Baila tarjoaa viikkotunteja tunteja maanantaista perjantaihin. Lauantaisin Baila Baila järjestää erillisiä workshoppeja ja / tai kursseja. Valitse aikataulusta sopiva tanssitunti ja tule nauttimaan tanssin ilosta!Voit ostaa tanssikortin tai kertalipun ilmoittautumisen yhteydessä. Kaikki tanssitunnit ovat kaikille avoimia viikkotunteja, joille voi tulla silloin kuin sinulle parhaiten sopii. Paritunneille et tarvitse omaa tanssiparia. Pysyt ajantasalla näistä seuraamalla meitä Facebookissa ja Instagramissa @tanssikoulubailabaila

Katso ilmoittautumisohjeet.

Katso Baila Bailan käytännön ohjeet ja periaatteet.

HUOM! Alla olevaa aikataulua ei päivitetä muutoksien tai sijaisuuksien kanssa. Katsothan kaikki päivitykset Bsport varausjärjestelmä-aikataulun kautta.

TUNTITASOT OVAT MERKITTY ERI VÄREILLÄ!

ALKEET
ALKEISJATKO
KESKITASO
EDISTYNEET

TIISTAI

17.00 SALSA YASSER

-

18.00 PARISALSA WILANDA & WINCENT (EI TUNTIA 11 & 18.6)

18.00 PARIBACHATA YASSER

-

19.00 PARISALSA WILANDA & WINCENT (EI TUNTIA 11 & 18.6)

19.00 PARIKIZOMBA YASSER

-

20.00 PARISALSA STYLING YASSER

KESKIVIIKKO

17.00 LATINO MIX CARLOS

17.00 PARISALSA YASSER

-

18.00 PARISALSA CARLOS

18.00 REGGAETON R & B YASSER

-

19.00 PARIBACHATA WANDA

19.00 PARISALSA CARLOS

19.00 PARIKIZOMBA YASSER

-

20.00 RUEDA CARLOS

TORSTAI

17.00 REGGAETON MAILEVIS

17.00 PARISALSA ADUNAIS

-

18.00 SALSA ADUNAIS

18.00 BODY MOVEMENT MAILEVIS

18.00 PARISALSA WINCENT (ei tuntia 13.6)

-

19.00 SENSUALITY MAILEVIS

19.00 PARISALSA ADUNAIS

19.00 PARIKIZOMBA SVEN

-

20.00 PARIKIZOMBA SVEN

20.00 HEELS MAILEVIS

PERJANTAI

17.00 SEXY REGGAETON MAILEVIS

17.00 PARISALSA CARLOS

-

18.00 SALSA LADIES STYLE MAILEVIS

18.00 PARISALSA STYLING CARLOS

HUOM! Baila Baila pidättää oikeudet muutoksiin.

MAANANTAI

17.00 BOOMBATA YASSER

17.00 REGGAETON MAILEVIS

17.00 PARISALSA CARLOS

17.00 PARISALSA WINCENT (EI TUNTIA 10 & 17.6)

-

18.00 REGGAETON YASSER

18.00 SALSA CUBANA MAILEVIS

18.00 PARISALSA CARLOS

18.00 PARIBACHATA WANDA

-

19.00 PARISALSA YASSER

19.00 SALSA LADIES STYLE MAILEVIS

19.00 PARISALSA CARLOS

-

20.00 PARIKIZOMBA YASSER